niedziela, 7 lutego 2016

Frosinone vs Juventus

Witam. Wpis nie będzie pełny, czyli nie będzie taki jak obiecałam. Będzie bardziej przypominał ten po meczu z Genoą albo któryś z poprzednich, gdzie w dwóch akapitach streściłam co się działo w meczu. Ten mecz nie dał mi energii do pisania czegoś więcej mimo mocnej końcówki.
No i coś mi wypadło i muszę w miarę szybko napisać tu kilka słów. Wybaczcie.

Dzisiejszy mecz to nie był mecz, który chciało się oglądać. To jak bardzo Stara Dama dawała pogrywać dla Frosinone.. aż bolało. Zamiast odegrać się im jak największą ilością goli za remis z początku sezonu, ci dawali im piłkę i niemalże kopali się momentami po czołach.Ich gra ogółem była przyzwoita, ale.. no. Końcówka meczu dopiero zrobiła się ciekawa i ogarnięta, gdy w końcu było wiadomo, że Juventus wywiezie z tego meczu jakże ważne 3 punkty.

Skład:

Pierwsza połowa.

Nie podobała mi się, jak w sumie cały mecz, co można wywnioskować po wstępie na górze.
Co chwilę piłka zamiast lecieć do któregoś z kumpli z drużyny to latała pod nogi drużyny przeciwnej. Strzały na bramkę były, ale Leali uparcie nie dawał się pokonać żadnemu z naszych graczy. I tak zleciało te pierwsze 45 minut.

Druga połowa.

Ciut lepsza od tej pierwszej i w końcu przyniosła jakiś efekt.
Z początku dalej Frosinone próbowało coś ugrać, ale w końcu nasze chłopaki zaczęły ogarniać, że jednak trzeba wywieść z tego meczu 3 punkty i udało im się strzelić gole.
Najpierw w 73 minucie Sandro zagrał dobrze do CUADRADO i ten wpakował futbolówkę do siatki.

Następnie paręnaście minut później, gdy sędzia doliczył 4 minuty, w 91 minucie swoje trzy grosze dorzucił DYBALA i tym sposobem Juventus wygrał 2:0.

Złapali 3 punkty, niestety Napoli ostatecznie też wygrało, chociaż liczyłam, że Carpi stać na remis z nimi. Dalej Juve goni lidera, dalej są stratni o 2 punkty.